Jizerky CARD

Bikepark Tanvaldský Špičák lanová dráha

Tanvald, Albrechtice v jizerských horách

»  15% SLEVA na jednodenní pernamentku

Bikepark Tanvaldský Špičák půjčovna kol

Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov

»  15% sleva na zápujčku kol

Muzeum skla a bižuterie

Jablonec nad Nisou

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou – JEDINÉ NA SVĚTĚ! Nikde jinde na světě nenajdete muzeum zahrnující obory skla a bižuterie pohromadě, sbírku bižuterie všech materiálů a technologií. Najdete u nás druhou největší sbírku skla v České republice a současně jednu z nejvýznamnějších v Evropě a největší veřejnou sbírku skleněných vánočních ozdob na světě. Celý sbírkový fond muzea čítá na 12 milionů unikátních předmětů.

»  20% sleva na vstupné

DinoPark Liberec

Liberec OC Plaza

Unikátní kyrtý DinoPark s celoročním provozem postavený ve 3 podlažích obchodního centra. Součástí parku jsou dětské atrakce pro malé i vvelké odvážné návštěvníky druhohor.

»  10% sleva na rodinné vstupné»  20% sleva na jednotlivé tarify

Bobová dráha Janov nad Nisou

Janov nad Nisou

Nová bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro aktivní využití volného času pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Konstrukčně účelné vozíky s účinnou brzdou umožní každému zvolit optimální rychlost i styl jízdy. Pohodlné boby s gumovými kolečky jsou bezpečné a velmi lehce ovladatelné, takže jejich obsluhu zvládnou i malé děti.

Raritou bobové dráhy v Janově nad Nisou je karusel, ve kterém se bob otočí o 450 stupňů.

Ideální umístění, netradiční sportovní vyžití, skvělá samoobslužná gastronomie či třeba dětský koutek pak z bobové dráhy činí zajímavý celoroční cíl rodinných nebo školních výletů.

Těšíme se na shledání s Vámi v Janově nad Nisou.

»  1 jízda zdarma při nákupu 5ti jízd

Lanový park Bedřichov

Bedřichov

Lanový park Bedřichov se nachází na stadionu Bedřichov v Jizerských horách pouhých 300 m od centrálního parkoviště. Park se skládá z lanového centra v korunách stromů a horolezecké stěny.

Lanový park

Nabízí 3 různě obtížné okruhy ve výšce 2 – 9 m nad zemí. Návštěvníky čeká až 31 různých překážek, které zvládnou šikovné děti od útlého věku. Každý si může zvolit obtížnost, na kterou se cítí a rozhodně odejde s pocitem netradičního zážitku.

Lanový park je vybavený jedinečným jistícím systémem Smart Belay, který zamezuje neúmyslné odpojení od jistícího lana!

Lezecká stěna

V květnu 2018 vyrostla na stadionu v Bedřichově vedle Lanového parku lezecká věž o celkové výšce 8,5 m. Návštěvníci se mohou těšit na 4 různé profily – 1 profil nakloněný, 2 kolmé a 1 převislý. Vzniklo tak 100 m2 lezecké plochy. Ve 12 liniích jištění bylo postaveno 25 cest s obtížností 3 – 8+UIAA. Na své si tedy přijdou úplní začátečníci i zkušení lezci.

»  10% sleva na jednotlivé vstupné do lanového parku a na lezeckou stěnu

Huť Marie

Josefúf Důl

Fitness
Na ploše 270 metrů čtverečních najdete posilovnu zaměřenou na CrossFit = cvičení, jenž spojuje dohromady nejrůznější sportovní odvětví, a to od gymnastiky přes cvičení s vlastní vahou, až po vzpírání, Kardio zónu = před pořádným tréninkem by mělo proběhnout i řádné zahřátí

»  10% sleva na sportovní aktivity»  10% sleva na půjčovnu elektrokol

Automoto Museum

Lučany

Na historii je krásné i smutné zároveň, že se sice může opakovat, ale vždy je zahalená do jiného pláště, barev a tvarů. Dvacáté století je zlatou érou vývoje strojů se spalovacími motory, érou, která se ve své syrové podobě již nikdy nevrátí.

Výrobci, nadšenci, závodníci i samotní majitelé samohybných strojů přicházeli s nápady, které jsou dodnes aktuální, aby následně zacházeli do slepých vývojových uliček, nebo přicházeli s kombinací technických řešení, která by dnes byla zakázána už ve stádiu samotné myšlenky.

Rádi bychom vám co nejvíce přiblížili atmosféru doby a pocity, které tyto krásné stroje přinášely, tak nás neváhejte navštívit!

»  10% sleva na vstupné

ZOO Liberec

Liberec

Na ploše 14 ha můžete obdivovat přes 170 druhů zvířat (1438 zvířat) ze všech kontinentů. Mezi nejzajímavější chované druhy patří takin čínský, zebra bezhřívá a sob lesní, levhart sněžný, margay, pavián pláštíkový a mangabej žlutobřichý, viskača, dracéna krokodýlovitá nebo ara hyacintový a orlosup bradatý. Zcela mimořádná je naše kolekce horských kopytníků a dravých ptáků.

»  10% sleva na vstupné

Partneři skiarény

inogyAuto loudaAlpine PROHotel PetřínK2Jizerské horySitour