Informace o nákupu

Platnost skipasu

Skipasy jsou platné, neníli uvedeno jinak, pro zimní sezónu 2018/2019.

Skipas pro ski areál Tanvaldský Špičák platí i ve ski areálech Severák a Bedřichov.

Skipas pro ski areály Severák či Bedřichov platí primárně pouze v těchto ski areálech. Pokud zakupíte 3 a vícedenní skipas, tak ho můžete využít i na 1 den lyžování ve ski areálu na Tanvaldském Špičáku.

Záloha na skipas

Všechny skipasy jsou zálohovány poplatkem 100,-Kč. Zálohu za skipas Vám vrátíme na kterékoliv pokladně ve ski areálu na Tanvldském Špičáku, Severáku či Bedřichově. Skipas je možné vrátit také v Pražské ulici 4200/20 v Jablonci nad Nisou.

Fotografie

Při nákupu sezónního skipasu potřebujeme fotografii Vašeho obličeje. Připravte si tuto fotografii ve formátu jpg, před začátkem nákupu.

Způsoby doručení

Osobní odběr zdarma v Jablonci nad Nisou, Pražská ulice 4200/20. Od pondělí do pátku, od 7.00 do 15.00 hod. Info tel.: 483 710 999.

Doručení Českou poštou. Poštovné je 100,-Kč.

Způsoby platby

Hotově při osobním odběru v Jablonci nad Nisou.

Platba převodem předem - inormace k platbě od nás obdržíte emailem a jsou zobrazeny i v průběhu objednávkyb. Zboží posíláme až po připsání peněz na náš účet. Pokud nebude částka na náš účet připsána do 5ti pracovních dnů od obdržení zálohové faktury, tak je objednávka považována za zrušenou. Při osobním odběru a platbě převodem budete muset rokázat svoji totožnost / OP, pas/.

Hotově - dobírkou uhradíte zboží přímo doručovateli. Poplatek ze dobírku je 60,-Kč.

Platební brána GOPAY - možnost platby platební kartou, převodem na účet aj.

Změny v objednávce

Pro změnu v objednávce nás kontaktujte na tel. č. 483 710 999. 

Reklamace

Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Zásilku, která jeví známky poškození, nepřebírejte.

Je-li i přes kontrolu při přebírání zboží poškozeno je potřeba nás o této skutečnosti co nejdříve informovat na tel. č. 483 710 999.

Zboží bylo dodáno nekompletní nebo neodpovídá objednanému typu, prosíme o neprodlený telefonický kontakt na tel. č. 483 710 999.