info
1. 5. - zahájení letního provozu lanové na Tanvaldský Špičák

Kam na výlet

SKIARÉNA JIZERKY - skipasy - 10 % SLEVA

Tanvalský Špičák, Severák a Bedřichov

Skiaréna Jizerky znamená propojení ski areálů Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov, v rámci Jizerských hor, jednotným bezdotykovým odbavovacím systémem lyžaře, tedy společným skipasem a skibusem.

»  10% sleva platí na 3 a vícedenní skipasy v hlavní sezóně. Při nákupu je nutné se prokázat platnou Jizerky CARD.»  20% sleva platí na 3 a vícedenní skipasy ve vedlejší sezóně. Při nákupu je nutrné se prokázat platnou Jizerky CARD.»  10% sleva platí na 120 a 320 bodové karty. Při nákupu je nutrné se prokázat platnou Jizerky CARD.

SKIARÉNA SPORT - půjčovna, servis a lyžařská škola - 15% SLEVA

Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA, PŮJČOVNA, SERVIS A PRODEJ DOPLŇKŮ POD JEDNOU STŘECHOU VE SKI AREÁLECH TANVLADSKÝ ŠPIČÁK, SEVERÁK A BEDŘICHOV = SKIARÉNA SPORT.

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou - 20% sleva

Jablonec nad Nisou

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou – JEDINÉ NA SVĚTĚ! Nikde jinde na světě nenajdete muzeum zahrnující obory skla a bižuterie pohromadě, sbírku bižuterie všech materiálů a technologií. Najdete u nás druhou největší sbírku skla v České republice a současně jednu z nejvýznamnějších v Evropě a největší veřejnou sbírku skleněných vánočních ozdob na světě. Celý sbírkový fond muzea čítá na 12 milionů unikátních předmětů.

»  20% sleva na vstupné

DinoPark Liberec - 20 % SLEVA

Liberec OC Plaza

Unikátní kyrtý DinoPark s celoročním provozem postavený ve 3 podlažích obchodního centra. Součástí parku jsou dětské atrakce pro malé i vvelké odvážné návštěvníky druhohor.

»  20% sleva na vstupné»  Otevírací doba: 9.00 - 20.00»  Telefon: +420 378 774 636

Plavecký bazén Jablonec n/N

Jablonec nad Nisou

Muzeum výroby hraček a kreativní dílny - 10 % SLEVA

Albrechtice v Jiz. horách

V areálu firmy DETOA Albrechtice s.r.o. v Jiřetíně pod Bukovou vzniklo Muzeum výroby hraček, kde můžete zhlédnout výrobu tradičních dřevěných hraček s více jak stoletou tradicí. Po exkurzi doporučujeme vyzkoušet si svoji zručnost v našich kreativních dílnách a vytvořit si hračku nebo suvenýr dle své fantazie. Pro návštěvníky je od prosince 2011 otevřena zcela nová prodejna a kavárna.

»  Telefon: +420 483 356 325»  Mobil: +420 721 843 020»  E-mail: exkurze@detoa.cz»  Www: www.detoa.cz
Detoa dilna

Partneři skiarény

inogyAuto loudaAlpine PROHotel PetřínK2Jizerské horySitour