Lyžařský tábor

!!  KAPACITA TÁBORA JE NAPLNĚNA !!

 

Již 8. ročník příměstského lyžařského tábora je opět připraven pro děti z Jablonecka a okolí, ale nejen pro ně. Termínem konání jsou jablonecké jarní prázdniny. Tábor začíná v pondělí 9. března a končí v pátek 13. března 2020. Tento tábor je určen dětem ve věku od 6 do 15 let, které již zvládají základní dovednosti jízdy na lyžích nebo snowboardu (jízda na vleku, zatáčení, zastavení).

Náplní tábora je zdokonalení techniky jízdy, naučení se něčemu novému, zkrátka zlepšení se v jízdě na lyžích nebo snowboardu. Tábor probíhá pod vedením certifikovaných instruktorů lyžařské školy SKIARÉNA SCHOOL. Pro děti je připraven program vždy od 8 do 16 hodin. Tábor se bude odehrávat na Severáku a Tanvaldském Špičáku.

Cena: 3.800,- Kč

3.500,- Kč pro účastníky z minulých let nebo pro účastníky Víkendové lyžařské školičky (akce pořádané SKI Bižu), či přihlášení 2 a více sourozenců.

Cena obsahuje: dopravu z Jablonce do ski areálů, stravování /obědy + svačinka/, pětidenní skipas do areálů Severák, Tanvaldský Špičák a Bedřichov, vstup na rozhlednu, vstup do herny na Severáku. Celodenní výuku pod dohledem lyžařských instruktorů. Uspořádání závodu na konci kurzu.

Kapacita tábora je 45 dětí.

Termín: 9. – 13. 3. 2020.

Vybavení: kompletní vybavení na sjezdové lyžování (boty, lyže, hole, přilba, brýle) nebo snowboarding (snowboard, boty, helma brýle). Lyže musí být seřízené s potvrzením. Vhodné jsou náhradní rukavice, čepice. Pokud dítě nemá vlastní vybavení, je možné ho zapůjčit za 400,- Kč (komplet) na celý tábor.

Sraz: každý den na zastávce u Balvanu, odjezd 8:15. Návrat k Balvanu v 16:00. Po celou dobu tábora je přítomen vedoucí a výuce instruktoři.

Informace: www.skijizerky.cz, tel.: 483 710 999 sekretariát SKI Bižu s.r.o.

Partneři skiarény

inogyAuto loudaAlpine PROGrill PastaK2Jizerské horySitour