info
Bikepark na Tanvaldském Špičáku je v provozu od pátku do neděle.

Lyžařský tábor

Již 9. ročník příměstského lyžařského tábora je opět připraven pro děti z Jablonecka a okolí, ale nejen pro ně. Termínem konání jsou jablonecké jarní prázdniny. Tábor začíná v pondělí 20. února a končí v pátek 24. února 2023 a je určen dětem ve věku od 6 do 15 let, které již zvládají základní dovednosti jízdy na lyžích nebo snowboardu (jízda na vleku, zatáčení, zastavení).

Náplní tábora je zdokonalení techniky jízdy, naučení se něčemu novému, zkrátka zlepšení se v jízdě na lyžích nebo snowboardu. Tábor probíhá pod vedením certifikovaných instruktorů lyžařské školy SKIARÉNA SCHOOL. Pro děti je připraven program vždy od 8 do 16 hodin. Tábor se bude odehrávat na Severáku a Tanvaldském Špičáku.

Cena: 4.900, - Kč

4.400, - Kč pro účastníky z minulých let nebo pro účastníky Víkendové lyžařské školičky (akce pořádané SKI Bižu), či přihlášení 2 a více sourozenců.

Cena obsahuje: dopravu z Jablonce do ski areálů, stravování /obědy + svačinka/, pětidenní skipas do areálů Severák, Tanvaldský Špičák a Bedřichov, vstup na rozhlednu, vstup do herny na Severáku. Celodenní výuku pod dohledem lyžařských instruktorů. Uspořádání závodů na konci kurzu.

Kapacita tábora je 45 dětí.

Termín: 20. 2. – 24. 2. 2023

Vybavení: kompletní vybavení na sjezdové lyžování (boty, lyže, hole, přilba, brýle) nebo snowboarding (snowboard, boty, helma brýle). Lyže musí být seřízené s potvrzením. Vhodné jsou náhradní rukavice, čepice. Pokud dítě nemá vlastní vybavení, je možné ho zapůjčit za 500,- Kč (komplet) na celý tábor.

Sraz: každý den na zastávce u Balvanu, odjezd 8:15. Návrat k Balvanu v 16:00. Po celou dobu tábora je přítomen vedoucí a výuce instruktoři.

Informace: www.skijizerky.cz, tel.: 483 710 999 sekretariát SKI Bižu s.r.o., 774 380 664 Stanislav Hauser

Partneři skiarény

inogyAuto loudaAlpine PROHotel PetřínK2Jizerské horySitour