Příměstský tábor Jizeráček

JIZERÁČEK 2022

Připravili jsme opět pro děti příměstský tábor zaměřený na aktivní trávení prázdninového času v Jizerských horách. Tábor je určen pro děti ve věku od 4 do 7 let. Program je přizpůsoben pro menší děti, aby vše zvládly s úsměvem. Svezeme se například lanovkou na Tanvaldský Špičák nebo vyzkoušíme lanové centrum a navštívíme služebnu Horské služby. V průběhu tábora bude probíhat soutěž, kde děti budou plnit jednoduché úkoly a na konci proběhne vyhlášení výsledků a děti získají malé odměny za snahu.

Termíny:

I. turnus - 11. - 15. 7. 2022
II. turnus - 18. - 22. 7. 2022

Tábor bude probíhat každý den od 7:30 do 16:30 a budeme se scházet v budově SKI Bižu v Pražské ulici 4200/20 v Jablonci nad Nisou

Cena:

2.800,- / dítě

Při předložení „potvrzení vystaveného jabloneckou MŠ nebo ZŠ“, bude vrácena částka 650,- Kč / dítě zpět na účet nebo v hotovosti.

Cena obsahuje veškeré vstupy či jízdné, stravování (obědy + svačinky) a pojištění.

Kapacita jednoho turnusu tábora je 30 dětí. Jednotlivé turnusy se uskuteční pouze při minimálním počtu 10 dětí.

 Informace:

+420 777 111 610
simona.holanova@skibizu.cz

 

Program:

1. DEN – Lanové centrum
V pondělí pojedeme autobusem do Janova n/N, kde navštívíme lanové centrum na Semerinku. Poté se přesuneme do zázemí u Ski areálu Severák-Hrabětice. Odpočineme si v herně. Po obědě si zahrajeme sportovní hry. Projdeme si naučné stezky. Autobusem se vrátíme do Jablonce nad Nisou.

2. DEN – Severák
Výlet na rozhlednu Slovanku, po obědě aktivity na Severáku. Odpoledne uděláme táborák a opečeme si buřty. K dispozici máme celou budovu Ski Bižu – lyžařskou školu s hernou.

3. DEN – Bedřichov
Autobusem na Bedřichov. Navštívíme služebnu Horské služby - prohlídka techniky a informace o horách. Následovat budou sportovní hry na hřišti. Po obědě odpočinek ve školičce na Malinovce a hry. Autobusem návrat zpět do Jablonce.

4. DEN – Jablonec n./N.
Ve čtvrtek půjdeme s dětmi na dopravní hřiště, kde si půjčíme kola, odrážedla nebo koloběžky. Po obědě soutěže u přehrady nebo v případě nepříznivého počasí v tělocvičně.

5. DEN – Tanvaldský Špičák
Výlet vlakem na Tanvaldský Špičák. Jízda lanovkou k rozhledně a skalní vyhlídce. Oběd přímo na rozhledně.

 Jednotlivé body programu mohou být změněny dle aktuálních podmínek.

 Těšíme se na Vás!

 

Důležité informace:

 Tábor bude probíhat každý den od 7:30 do 16:30 a budeme se scházet a rozcházet v budově SKI Bižu na Pražské ulici 4200/20 v Jablonci nad Nisou, kde budeme mít zázemí v prostoru tělocvičny KABU.

První den (v pondělí), zde proběhne seznámení a veškeré nutné administrativní úkony. Proto prosíme rodiče, aby děti doprovodili až do tělocvičny a osobně vše předali. Instruktorky jsou přítomné od 7:30 hodin, nejpozději je možmé předat děti do 8:00 hod. Opětovné odpolední předání zpět rodičům také zde, do 16:30 hod.

Pro děti je na každý den zajištěn pitný režim. Každý den budeme mít teplý oběd a dále pak budou pro děti připravené dvě svačiny - sušenky a ovoce. Děti sebou musí mít své vlastní lahvičky, do kterých jim budeme pití dolévat. Pokud je Vaše dítě na nějaké potraviny alergické, popřípadě má jakékoli jiné potíže spojené se stravováním, prosím, informujte nás o tom, abychom mohli pro dítě připravit jinou svačinu, či oběd.

 

Co s sebou:

Každý den prosíme zabalit do baťůžku pláštěnku, lahev na pití, kapesníčky a náhradní ponožky.

 

Storno podmínky:

V případě neúčasti dítěte na celém turnusu pro nemoc /potvrzenou lékařem/ bude vrácena celá částka bez 150,-Kč storno poplatku. V případě onemocnění v průběhu turnusu bude výše vratky řešena dle reálné docházky a uskutečněného programu v dané dny.
V případě storna účasti dítěte méně než 14 dní před začátkem zvoleného turnusu vracíme 30 % z ceny.

Místo konání
Jablonec nad Nisou a okolí

Partneři skiarény

InnogyAuto LoudaAlpine ProPůlměsícSCRJSitourLesy ČR