Příměstský tábor Jizeráček

JIZERÁČEK 2023

Připravili jsme pro děti z Jablonecka příměstský tábor zaměřený na aktivní trávení prázdninového času. Tábor je určen pro děti ve věku od 4 do 7 let. Pro děti máme přichystaný atraktivní program, se zaměřením na pohybové aktivity a hry. Na Severáku budeme mít zázemí v lyžařské škole a herně, uděláme si malý táborák. Vyjedeme lanovkou na Tanvaldský Špičák nebo navštívíme lanové centrum. V průběhu týdne budeme s dětmi hrát celotáborovou hru, i další hry a nauky. V pátek všichni dostanou za snahu malé odměny.

Termíny:

I. Turnus- 10. 7. - 14. 7. 2023
II. Turnus- 17. 7. - 21. 7. 2023

Tábor bude probíhat každý den od 7:30 do 16:30 a budeme se scházet v budově SKI Bižu na Pražské ulici 4200/20 v Jablonci nad Nisou, kde budeme mít zázemí v prostoru tělocvičny KABU. O děti se postarají sportovní instruktorky s dlouholetou zkušeností s dětskými kolektivem.

Cena:

2.900,- / dítě

Při předložení „potvrzení vystaveného jabloneckou MŠ nebo ZŠ“, bude vrácena částka 650,- Kč / dítě zpět na účet nebo v hotovosti.

Cena obsahuje veškeré vstupy či jízdné, obědy a pojištění.

Kapacita jednoho turnusu tábora je 20 dětí. Jednotlivé turnusy se uskuteční pouze při minimálním počtu 10 dětí.

 Informace:

+420 777 111 610
simona.holanova@skibizu.cz

 

Program:

1. DEN – Lanové centrum
V pondělí pojedeme autobusem do Janova n/N, kde navštívíme lanové centrum na Semerinku. Poté se přesuneme do zázemí u Ski areálu Severák-Hrabětice. Odpočineme si v herně. Po obědě si zahrajeme sportovní hry. Projdeme si naučné stezky. Autobusem se vrátíme do Jablonce nad Nisou.

2. DEN – Severák
Výlet na rozhlednu Slovanku, po obědě aktivity na Severáku. Odpoledne uděláme táborák a opečeme si buřty. K dispozici máme celou budovu Ski Bižu – lyžařskou školu s hernou.

3. DEN – Bedřichov
Autobusem na Bedřichov. Navštívíme služebnu Horské služby - prohlídka techniky a informace o horách. Následovat budou sportovní hry na hřišti. Po obědě odpočinek ve školičce na Malinovce a hry. Autobusem návrat zpět do Jablonce.

4. DEN – Jablonec n./N.
Ve čtvrtek půjdeme s dětmi na lezeckou stěnu Makak, kde nás povede zkušená instruktorka lezení. Po obědě soutěže u přehrady nebo v případě nepříznivého počasí v tělocvičně.

5. DEN – Tanvaldský Špičák
Výlet vlakem na Tanvaldský Špičák. Jízda lanovkou k rozhledně a skalní vyhlídce. Oběd přímo na rozhledně.

 Jednotlivé body programu mohou být změněny dle aktuálních podmínek.

 Těšíme se na Vás!

 

Důležité informace:

 Tábor bude probíhat každý den od 7:30 do 16:30 a budeme se scházet a rozcházet v budově SKI Bižu na Pražské ulici 4200/20 v Jablonci nad Nisou, kde budeme mít zázemí v prostoru tělocvičny KABU.

První den (v pondělí), zde proběhne seznámení a veškeré nutné administrativní úkony. Proto prosíme rodiče, aby děti doprovodili až do tělocvičny a osobně vše předali. Instruktorky jsou přítomné od 7:30 hodin, nejpozději je možmé předat děti do 8:00 hod. Opětovné odpolední předání zpět rodičům také zde, do 16:30 hod.

Jednotlivé body programu mohou být změněny dle aktuálních podmínek.

Pro děti je na každý den zajištěn pitný režim. Děti sebou musí mít své vlastní lahvičky, do kterých jim budeme pití dolévat. Každý den bude teplý oběd. Svačinky prosím připravte dle chutí dětí.
Pokud je Vaše dítě na nějaké potraviny alergické, popřípadě má jakékoli jiné potíže spojené se stravováním, prosím, informujte nás o tom, abychom mohli pro dítě připravit jiný oběd.

 

Co s sebou:

Každý den prosíme zabalit do baťůžku pláštěnku, lahev na pití, svačinku dle chuti (oběd máme), kapesníčky a náhradní ponožky.

 

Storno podmínky:

V případě neúčasti dítěte na celém turnusu pro nemoc /potvrzenou lékařem/ bude vrácena celá částka bez 150,-Kč storno poplatku. V případě onemocnění v průběhu turnusu bude výše vratky řešena dle reálné docházky a uskutečněného programu v dané dny.
V případě storna účasti dítěte méně než 14 dní před začátkem zvoleného turnusu vracíme 30 % z ceny.

 

Místo konání
Jablonec nad Nisou a okolí

Partneři skiarény

InnogyAuto LoudaAlpine ProPetřínSCRJSitourLesy ČR