info
Severák - ideální výchozí místo za krásami podzimních Jizerek. * Předprodej sezónních a 12 a 20 denních skipasů. Do konce listopadu se slevou 10%.

Víkendová školička na Severáku

Základní postoj, pluh, sjíždění, rychlé zahranění, výstup stromečkem i stranou, oblouk v pluhu, v přívratu a nakonec i paralelní oblouky. To vše a mnoho dalšího se děti učí na tradiční Víkendové školičce pořádané lyžařskou školou SKI Bižu. Stejně jako každý rok probíhá školička ve skiareálu Severák v Jizerských horách. Jedná se o uzavřený cyklus obsahující šest celodenních lekcí, které probíhají vždy v neděli. Výcvik je rozdělen na dopolední (9-11h) a odpolední (12-14h) blok. Víkendová školička je ideální zejména pro děti mezi 4 a 7 rokem, ale pokud se kapacita naplní, vytváří se i družstvo dospělých začátečníků. Během polední pauzy mohou děti společně s rodiči využít některé z mnoha stravovacích zařízení, popřípadě lze zdarma využít rozlehlou dětskou hernu v objektu Malé Arniky.
První lekce začíná 5.ledna 2014. Přihlásit se můžete on-line na www.skijizerky.cz nebo přímo v kanceláři Ski Bižu v Jablonci nad Nisou, v Pražské ulici.
Severák v Jizerských horách se dlouhodobě profiluje jako rodinný skiareál, který nabízí vše pro základní výuku sjezdového lyžování nebo snowboardingu. Rodiče zde ocení jak možnost privátních lekcí, tak i právě Víkendovou školičku, která má více jak 30-ti letou tradici a je rok od roku oblíbenější. „Kvalitní zázemí pro děti je pro nás velkou prioritou. Výuka probíhá především zábavnou formou, aby lyžování děti bavilo. Máme k dispozici mnoho barevných hraček a zvířátek, což činí výuku veselou a hravou,“ říká vedoucí lyžařských škol Ski Bižu Michal Zavadil.
Dostupnost po rychlostní komunikaci R10 je příjemná a bezproblémová, proto se neustále zvyšuje počet malých lyžařů například z Mladé Boleslavi nebo i z Prahy. Pokud si chcete zpříjemnit dny s dětmi strávené na horách, je pro Vás Víkendová školička ideální variantou, při které si první lyžování užijí nejen Vaše děti, ale i Vy.

Partneři skiarény

inogyAuto loudaAlpine PROGrill PastaK2Jizerské horySitour