info
Bikepark Tanvaldský Špičák - červený trail otevřen, modrý uzavřen. * Lanová dráha na Tanvaldský Špičák bude v provozu od 5. 6..

Ubytovací zařízení

Penzion Jana Hübnerová

Albrechtice v Jiz. horách 147 , 468 43 Albrechtice v Jiz. horách   |   +420 483 381 508   |   +420 602 872 445   |   info@penzionhubnerova.cz

Penzion Jana Hübnerová, Albrechtice v Jizerských horách je zavedený rodinný penzion pro kvalitní a příjemné ubytování Jizerské hory v zimě i v létě. Náš penzion tradičně navštěvují rodiny s dětmi pro pěknou dovolenou na českých horách a naši hosté se rádi vracejí. Od ledna 2012 jsme v sousedství našeho penzionu otevřeli nový o něco větší penzion poskytující ubytování Jizerské hory ve stejné kvalitě jako v původním menším penzionu.

Penzion Rafael

Bedřichov, 46812 Bedřichov 1744   |   +420602538123   |   caferafael@seznam.cz

Příjemný rodinný pension se 3 apartmány se nachází v dostupnosti všech důležitých míst zajišťující pohodlný pobyt v této obci. Ski areál Malinovka i s dětským vlekem 200m, běžecké tratě 350m, Infocentrum 100m, 2 místní obchody a pošta 200 m, místní kostel 100m. Do 300 m v dostupnosti řada restaurací (7). Za pensionem je prostorná zahrada jak pro zimní hrátky, tak i letní vyžití. K dispozici je dětský koutek s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami, dále pak trampolína, stolní tenis, otevřené ohniště a gril. Pension je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i sportovce - běžkaře či cyklisty. Lyžárna a kolárna je vyhřívaná.

Penzion Sluneční Stráň

Bedřichov 336, 46812 Bedřichov   |   +420607861545   |   slunecni.stran@email.cz

Ideální ubytování především pro rodiny s dětmi v prostorných a komfortně vybavených apartmánech, které disponují obývacím pokojem (sedací souprava, LCD TV, DVD) s kuchyňským koutem s plně vybavenou kuchyňskou linkou (i vč. myčky nádobí a kompletního vybavení), samostatnými ložnicemi a koupelnou s velkým sprchovým koutem a wc.

Celý objekt penzionu je nekuřácký. Pro zachování čistoty v penzionu se hosté přezouvají do domácí obuvi v zádveří penzionu - přezůvky s sebou. Pobyt jakýchkoliv domácích mazlíčků není bohužel možný.

Penzion UKO

Bedřichov 300, 46812 Bedřichov   |   +420734684666   |   recepce@uko.cz

Penzion s restaurací Uko Vám nabízí celoroční ubytování v Bedřichově, Jizerské hory. Ubytujte se v našem penzionu a prožijte rodinnou dovolenou uprostřed krásné přírody Jizerských hor. Pro ubytované hosty a jejich děti je v našem penzionu připraveno: - velké dětské hřiště, trampolína a spousta jiných atrakcí na zahradě, - zahradní bazén se zastřešením, - DVD s pohádkami, - hračky a deskové hry, - vaničky, nočníčky, přebalovací pulty a postýlky, - minigolf na střeše restaurace, - dětský bowling, - dětský koutek s hračkami, - fotbálek a šipky, - dětské menu s omalovánkou. Pro ubytované hosty jsme připravili minigolf, který je umístěný na střeše restaurace a je jediný na Bedřichově a v okolní oblasti Jizerské hory.

Penzion Valentino

Bedřichov 77, 46812 Bedřichov   |   +420604204815   |   info@penzion-valentino.cz

Penzion Valentino je rodinný penzion, nachází se v krásné přírodě uprostřed Jizerských hor. Leží v klidnější části obce Bedřichov v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu a nedaleko od běžeckých stop. V létě je možné vyrazit na cyklovýlety a pěší túry přímo od penzionu. Lokalita Bedřichova nabízí kompletní služby pro ideální trávení jak zimní tak letní dovolené. Penzion Valentino vás zve do příjemného rodinného prostředí vhodného zejména pro rodiny s dětmi, menší skupiny a sportovce. Penzion Valentino Vám nabízí příjemnou rodinnou atmosféru. Pro ubytování disponuje sedmi pokoji a je ideálním a klidným místem k ubytování v Bedřichově s velkou oplocenou zahradou, v penzionu je dětský koutek a dětská klubovna se spoustou hraček pro vaše děti.

Partneři skiarény

InnogyAuto LoudaAlpine ProPůlměsícSCRJSitour