info
Bikepark Tanvaldský Špičák - oba traily otevřeny a sjízdné. * Půjčovna elektrokol, koloběžek a fotbal golf na Severáku. V červu otevřeno od 10 - 17 hod, od soboty do neděle. * Lanová dráha na Tanvaldský Špičák v červnu v provozu od pátku do neděle. od 9:30 do 16.30 hod.

Tábor Jizeráček

JIZERÁČEK 2019

nejen příměstský tábor

Připravili jsme pro děti nejen z Jablonecka příměstský tábor zaměřený na aktivní trávení prázdninového času. Tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 7 let. Pro děti máme přichystaný atraktivní program, se zaměřením na pohybové aktivity, sport a poznávání přírody. V průběhu týdne děti pojedou na výlety, vyzkouší si koloběžky a trampolíny, něco hezkého si vyrobí a naučí se i základy první pomoci.

Program je přizpůsoben pro potřeby menších dětí.

Termíny:

I.  turnus – 22. – 26. 7.  2019
II.  turnus – 29. 7. – 2. 8.  2019

Tábor bude probíhat každý den od 7:30 do 16:30 a budeme se scházet v budově SKI Bižu v Pražské ulici 4200/20 v Jablonci nad Nisou,  jinak budeme mít zázemí v prostoru Lyžařské školy Severák.

Cena:

2 600,- / osoba

Cena obsahuje: veškeré vstupy či jízdné, stravování /obědy + svačinky a pojištění.

Kapacita jednoho turnusu tábora je 20 dětí. Jednotlivé turnusy se uskuteční pouze při minimálním počtu 10 dětí.

 Informace:

+420 483 710 999

 

Program

1. DEN

Navštívíme Muzeum energie ve Velkých Hamrech a procházkou dojdeme k zřícenině hradu Návarov.

 2. DEN

Z Bedřichova vyrazíme na Královku Mravenčí stezkou. Koloběžkami se přesuneme na Arniku. Odpoledne si ukážeme první pomoc.

 3. DEN

Pojedeme Vlakem do Tanvaldu, odtud dojdeme do Detoi, kde si vyrobíme něco pěkného. Odpoledne pojedeme lanovkou na Tanvaldský Špičák. Cestou dolů lesem si zahrajeme hry a nasbírame potřebné věci na čtvrteční výrobu lapače snů.

 4. DEN

Nás čeká výlet na Slovanku, hry v lese a sbírání potřebných materiálů. Odpoledne, výroba lapače snů, opékání buřtů. Návrat do Jablonce bude o trochu déle.

 5. DEN

Zaskáčeme si na trampolínách v Janově, pěšky vyjdeme nahoru na Severák. Odpoledne si zahrajeme hry na Severáku a rozloučíme se.

 Jednotlivé body programu mohou být změněny dle aktuálního počasí.

 Těšíme se na Vás!

 

Důležité informace:

 Tábor bude probíhat každý den od 7:30 do 16:30 a budeme se scházet

a rozcházet v budově SKI Bižu na Pražské ulici 4200/20 v Jablonci nad Nisou, kde budeme mít zázemí v prostoru tělocvičny KABU.

První den (v pondělí), zde proběhne seznámení a veškeré nutné administrativní úkony. Proto prosíme rodiče, aby děti doprovodili až do tělocvičny a osobně předali. Instruktorky jsou přítomné již od 7:00 hodin, nejpozději předat děti do 8:00 hod. Opětovné odpolední předání zpět rodičům také zde, vždy počkáme.

 

Pro děti je na každý den zajištěn pitný režim. Každý den budeme mít teplý oběd a dále pak budou pro děti připravené dvě svačiny - sušenky a ovoce. Děti sebou musí mít své vlastní lahvičky, do kterých jim budeme pití dolévat. Pokud je Vaše dítě na nějaké potraviny alergické, popřípadě má jakékoli jiné potíže spojené se stravováním, prosím, informujte nás o tom, abychom mohli pro dítě připravit jinou svačinu, či oběd.

 

Co s sebou:

Každý den prosíme zabalit do baťůžku pláštěnku, lahev na pití, kapesníčky a náhradní ponožky.

 

Nutné:

kartičku zdravotní pojišťovny nebo její kopii (okopírujeme) - odevzdají v pondělí při předání. Pokud děti pravidelně užívají léky, odevzdají je zároveň s kartičkou zdravotní pojištovny v označeném sáčku s napsaným dávkováním.

Partneři skiarény

InnogyAuto LoudaAlpine ProPůlměsícSCRJSitour