info
Letní provoz lanovky je plánován do 11. 10. (vždy pátek - neděle). Lanovka pojede i ve svátek 28. 9.. * Lanová dráha na Tanvaldský Špičák bude v září v provozu od pátku do neděle, od 9.30 do 17.00hod.

Příměstský tábor Jizeráček

První ročník letního příměstského tábora se nám opravdu vydařil. Počasí nám přálo, a tak nám nic nebránilo v absolvování obsáhlého programu. Každý den na nás čekala spousta zajímavých aktivit. V pondělí jsme si vyzkoušeli hrát golf, brázdit sjezdovky na koloběžkách, byli jsme se podívat do MiniZOO na pumu americkou, na klokana, velblouda a mnoho dalších. V úterý jsme zahájili náš den v lanovém centru v Janově nad Nisou, kde jsme vyzkoušeli naši obratnost mezi lany, upevněnými v korunách stromů. Odpoledne jsme prověřili své řidičské dovednosti na bobové dráze. Ve středu jsme si vyrobili své vlastní hračky v Detoe a vyjeli lanovou dráhou na Tanvaldský Špičák bez sněhu. Čtvrtek byl ve znamení her, ať už ve vodě či na souši a v pátek jsme si hráli na horolezce v lezecké aréně Makak.

Všichni jsme si tábor parádně užili a budeme se na Vás těšit, ať už v naší zimní variantě příměstského tábora nebo opět v létě.

Partneři skiarény

InnogyAuto LoudaAlpine ProPůlměsícSCRJSitour