Skiaréna Jizerky Skiaréna Jizerky ZIMA LÉTO
17,6 KM SJEZDOVEK 21 VLEKŮ 1 LANOVÁ DRÁHA 3 SUNKID POHYBLIVÝ KOBEREC

Ceník půjčovny SKI bižu RENTtisk
ceníku
slevy z
jízdného

Ceník půjčovného

 4 hodiny1 den2 dny3 dny4 dny5 dní6 dníden navíc
VIP SKI300,-400,-      
TOP SKI200,-300,-600,-770,-960,-1 130,-1 260,-180,-
TOP skiset *260,-390,-780,-1 010,-1 260,-1 490,-1 670,-230,-
SKI / SNB set *210,-290,-580,-770,-970,-1 160,-1 330,-180,-
SKI / SNB set do 140 cm *130,-200,-400,-530,-670,-800,-920,-150,-
SKI / SNB150,-200,-400,-530,-670,-800,-920,-150,-
SKI / SNB do 140 cm70,-110,-220,-290,-370,-440,-510,-80,-
Běžecké lyže set *140,-190,-380,-540,-670,-780,-870,-120,-
Běžecké lyže set do 140 cm *110,-150,-300,-410,-490,-600,-710,-100,-
Běžecké lyže90,-140,-280,-400,-500,-580,-640,-50,-
Běžecké lyže do 140 cm60,-100,-200,-270,-320,-400,-480,-70,-
Běžecké boty50,-50,-100,-140,-170,-200,-230,-30,-
Snowblades set *160,-250,-460,-640,-830,-1 000,-1 150,-150,-
Snowblades100,-160,-280,-400,-530,-640,-740,-100,-
Boty60,-90,-180,-240,-300,-360,-410,-50,-
Hole50,-50,-100,-140,-170,-200,-230,-30,-
Helma40,-40,-80,-110,-140,-160,-180,-20,-
Brýle50,-50,-100,-140,-170,-200,-230,-30,-
Sněžnice70,-100,-      

* set = lyže, boty a hole, nebo snowboard a boty