Skiaréna Jizerky Skiaréna Jizerky ZIMA LÉTO
17,6 KM SJEZDOVEK 21 VLEKŮ 1 LANOVÁ DRÁHA 3 SUNKID POHYBLIVÝ KOBEREC

Lyžařský tábor Severák 2017

KAPACITA LYŽAŘSKÉHO TÁBORA JE VYČERPÁNA.

Společnost SKI Bižu s.r.o. připravila pro děti z Jablonecka další, již 5. ročník příměstského lyžařského tábora. Termínem konání jsou jarní prázdniny, 20. - 24. února 2017. Tento tábor je určen dětem ve věku od 6 do 15 let, které již zvládají základní dovednosti jízdy na lyžích nebo snowboardu (jízda na vleku, zatáčení, zastavení). Náplní tábora je zdokonalení techniky jízdy, naučení se něčemu novému, zkrátka zlepšení se v jízdě na lyžích nebo snowboardu. Tábor probíhá pod vedením certifikovaných instruktorů lyžařské školy SKI Bižu SCHOOL. Pro děti je připraven program od pondělí do pátku, vždy od 8 do 16 hodin. Tábor se bude odehrávat na Severáku, Tanvaldském Špičáku a Bedřichově.

Cena: 2.900,- Kč

2.700,- Kč pro účastníky z minulých let, letního příměstského tábora Jizeráček, nebo pro účastníky Víkendové lyžařské školičky (akce pořádané SKI Bižu), či přihlášení 2 a více sourozenců.

 Seznam přihlášených na tábor.

Cena obsahuje: dopravu z Jablonce do ski areálů, stravování /obědy + svačinka/, pětidenní skipas do areálů Severák, Tanvaldský Špičák a Bedřichov, vstup na rozhlednu, vstup do herny na Severáku. Celodenní výuku pod dohledem lyžařských instruktorů. Uspořádání závodů na konci kurzu.

Kapacita tábora je 45 dětí.


Vybavení: kompletní vybavení na sjezdové lyžování (boty, lyže, hole, přilba, brýle) nebo snowboarding (snowboard, boty, helma brýle). Lyže musí být seřízené s potvrzením. Vhodné jsou náhradní rukavice, čepice. Pokud dítě nemá vlastní vybavení, je možné ho zapůjčit za 400,- Kč (komplet) na celý tábor.

Sraz každý den na zastávce u Balvanu, odjezd 8:15. Návrat k Balvanu v 16:00. Po celou dobu tábora je přítomen vedoucí a výuce instruktoři.

Informace: www.skijizerky.cz, tel.: 483 710 999 sekretariát SKI Bižu s.r.o., 731 412 100 Michal Zavadil

GALERIE