Skiaréna Jizerky Skiaréna Jizerky ZIMA LÉTO
17,6 KM SJEZDOVEK 21 VLEKŮ 1 LANOVÁ DRÁHA 3 SUNKID POHYBLIVÝ KOBEREC

Skibusy a vlaky

MÍSTNÍ SKIBUS

Skibus pojede pouze pokud budou v provozu ski areály.

Trasa: Jablonec nad Nisou - Janov nad Nisou - Bedřichov - Severák/Hrabětice - Horní Maxov - Josefův Důl - Albrechtice J/h - Tanvald - Desná J/h - Albrechtice J/h a zpět

 Jízdní řád:

ZASTÁVKA123456
Jablonec n/N, Pražská 7.27 10.47 11.04 14.29 14.50 17.51
Jablonec n/N, autob. nád., nást. 7 7.30 10.45 11.07 14.27 14.53 17.49
Jablonec n/N, plavecký bazén > 10.42 11.10 14.24 14.56 >
Jablonec n/N, Mšeno, škola 7.35 10.39 11.13 14.21 14.59 17.44
Jablonec n/N, sídl. Janovská 7.40 10.36 11.18 14.18 15.04 17.41
Janov n/N, transf. 7.48 10.32 11.26 14.14 15.12 17.37
Janov n/N, hotel Praha 7.49 10.31 11.27 14.13 15.13 17.36
Janov n/N, samoobsluha 7.51 10.29 11.29 14.11 15.15 17.34
Bedřichov 7.57 10.23 11.35 14.05 15.21 17.28
Bedřichov, u bowlingu 7.59 10.21

11.37

14.03 15.23 17.26
Bedřichov, Penzion Uko 8.00 10.20 11.38 14.02 15.24 17.25
Janov n/N, ski areál Severák 8.12 10.10 11.50 13.52 15.36 17.15
Janov n/N, Hotel Semerink 8.19 10.03 11.57 13.45 > 17.08
 Horní Maxov, kostel 8.27 9.55 12.05 13.37 15.46 17.00
 Horní Maxov, hotel Maxov 8.32 9.50 12.10 13.32 15.51 16.55
 Josefův Důl, žel. stanice 8.37 9.43 12.15 13.25 15.56 16.48
Josefův Důl, Antonínov sklárna 8.40 9.40 12.18 13.22 15.59 16.45
Tanvaldský Špičák I, lanovka 8.45 9.35 12.23 13.15 16.04 16.40
Tanvald, Údolí Kamenice 8.49   >  12.27  >  > 16.36 
Smržovka - dolní, u Ráje  8.51  12.29  16.34 
Tanvald, centrum  8,55  12.33  16.31 
Tanvald, u Sportovní haly 8,58   > 12.36 
Tanvald, sídliště 9.00  12.38 
Tanvald, Hotel Bon 9.01  12.39 
Tanvald, Pod Špičákem 9,03  12.41  16.27 
Tanvald, Hotel Bon 16.25 
Tanvald, sídliště 16.24 
Tanvald, u Sportovní haly 16.22 
Tanvald, Terminál 9.07  12.45  16.18 
Desná, střed 9.09  12.47  16.15 
Tanvald, Ždár,u Kašparů 9.12  12.50  16.12 
Albrechtice J/H, Jizerka 9.15 > 12.53 > > 16.09
Albrechtice J/H, Penzion Permon 9.16 > 12.54 > > 16.08
Albrechtice J/H, Špičák II vlek 9.18 > 12.56 > > 16.07
Tanvaldský Špičák I, lanovka 9.20  > 12.58 > 16.05

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD B.

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

Jede 25.12.2015 - 13.3.2016.

Mapa místního skibusu

VLAKEM Z LIBERCE DO SKI AREÁLU TANVALDSKÝ ŠPIČÁK

Využijte vlaků ČD a za 50 min budete přímo u sjezdovek na Tanvaldském Špičáku. Zpáteční jízdenka od 74,-Kč a sleva 20% na 1 denní skipas /po předložení jízdenky z vlaku/. Více na www.cd.cz/cdski .

DOKUMENTY
GALERIE
Mapa místního skibusu