SkiarĂ©na Jizerky SkiarĂ©na Jizerky ZIMA LÉTO
17,6 KM SJEZDOVEK 21 VLEKŮ 1 LANOVÁ DRÁHA 3 SUNKID POHYBLIVÝ KOBEREC

Skibusy a vlaky

MÍSTNÍ SKIBUS

Skibus pojede pouze pokud budou v provozu ski areály.

Trasa: Jablonec nad Nisou - Janov nad Nisou - Bedřichov - Severák/Hrabětice - Horní Maxov - Josefův Důl - Albrechtice J/h a zpět

 Jízdní řád:

ZASTÁVKA123456
Jablonec n/N, Pražská 7.27 10.47 11.04 14.29 14.50 17.31
Jablonec n/N, autob. nád., nást. 7 7.30 10.45 11.07 14.27 14.53 17.29
Jablonec n/N, plavecký bazén > 10.42 11.10 14.24 14.56 >
Jablonec n/N, Mšeno, škola 7.35 10.39 11.13 14.21 14.59 17.24
Jablonec n/N, sídl. Janovská 7.40 10.36 11.18 14.18 15.04 17.21
Janov n/N, transf. 7.48 10.32 11.26 14.14 15.12 17.17
Janov n/N, hotel Praha 7.49 10.31 11.27 14.13 15.13 17.16
Janov n/N, samoobsluha 7.51 10.29 11.29 14.11 15.15 17.14
Bedřichov, úpravna vody 7.53 10.27 11.31 14.09 15.17 17.12
Bedřichov 7.57 10.23 11.35 14.05 15.21 17.08
Bedřichov, u bowlingu 7.59 10.21

11.37

14.03 15.23 17.06
Bedřichov, Penzion Uko 8.00 10.20 11.38 14.02 15.24 17.05
Janov n/N - Hrabětice, Arnika 8.12 10.10 11.50 13.52 15.36 16.55
Janov n/N, Hotel Semerink 8.19 10.03 11.57 13.45 > 16.48
 Horní Maxov, kostel 8.27 9.55 12.05 13.37 15.46 16.40
 Horní Maxov, hotel Maxov 8.32 9.50 12.10 13.32 15.51 16.35
 Josefův Důl, žel. stanice 8.37 9.43 12.15 13.25 15.56 16.28
Josefův Důl, Antonínov sklárna 8.40 9.40 12.18 13.22 15.59 16.25
Tanvaldský Špičák I, lanovka 8.45 9.35 12.23 13.15 16.04 16.20

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD.

Jízdné: 20,-Kč / jízda / dospělí, 10,-Kč / jízda / děti.

Jede 25. 12. 2017 - 18. 3. 2018.

 

VLAKEM Z LIBERCE DO SKI AREÁLU TANVALDSKÝ ŠPIČÁK

Využijte vlaků ČD a za 50 min budete přímo u sjezdovek na Tanvaldském Špičáku. Zpáteční jízdenka od 74,-Kč a sleva 20% na 1 denní skipas /po předložení jízdenky z vlaku/. Více na www.cd.cz/cdski .

DOKUMENTY
GALERIE
Mapa místního skibusu