SkiarĂ©na Jizerky SkiarĂ©na Jizerky ZIMA LÉTO
ROZHLEDNA TANVALDSKÝ ŠPIČÁK LETNÍ PROVOZ LANOVÉ DRÁHY FOTBAL GOLF SEVERÁK PŮJČOVNA ELEKTROKOL A KOLOBĚŽEK

Jizeráček 2018

I. turnus tábora se neuskuteční!!

II. turnus bude určitě a stále je možné se přihlašovat.

 

Připravili jsme pro děti z Jablonecka příměstský tábor zaměřený na aktivní trávení prázdninového času. Tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 7 let.

Pro děti máme přichystaný atraktivní program, se zaměřením na pohybové aktivity, sport a poznávání přírody. V průběhu týdne si děti vyzkouší různá sportoviště, vyzkouší si koloběžky a Cross-golf na Severáku,


Tábor bude probíhat každý den od 7:30 do 16:30 a budeme se scházet v budově SKI Bižu v Pražské ulici 4200/20 v Jablonci nad Nisou, kde budeme mít zázemí v prostoru tělocvičny KABU.


Program je přizpůsoben pro potřeby menších dětí.

Cena: 2.400,- Kč / osoba - plná

           1.900,- Kč / osoba - příspěvek SMJ

Cena obsahuje: veškeré vstupy či jízdné, stravování /obědy + svačinky/ a pojištění. Kapacita jednoho turnusu tábora je 20 dětí. Jednotlivé turnusy se uskuteční pouze při minimálním počtu 10 dětí.


Můžete uplatnit slevu 500,- Kč / osoba poskytovanou Městem Jablonec pro předškolní děti a žáky 1. tříd ZŠ. Potvrzení ke stažení níže v dokumentech.

Termíny:

II. turnus – 30. 7. - 3. 8.

Informace a přihlášky:
ON-LINE přihláška zde.

483 710 999 sekretariát SKI Bižu s.r.o info@skibizu.cz

Přihláška se stává platnou uhrazením kurzovného. Kurzovné je možné uhradit převodem na účet číslo 35-6959110207/0100, jako variabilní symbol použijte datum narození dítěte a do poznámky uveďte jeho jméno, nebo hotově na sekretariátu SKI Bižu, s.r.o. v Pražské ulici 4200/20 v Jablonci nad Nisou.

PROGRAM: malé děti ( 5-7 let)

1. DEN

Vzájemné seznámení.
Potom pojedeme autobusem do Janova, odkud se projdeme na Severák. Cestou vyzkoušíme si horolezeckou stěnu a také se nasvačíme. Na Severáku si necháme batůžky v herně SKI Bižu, která bude celý týden naší základnou. Dojdeme si na oběd na Slovanku a poté se vrátíme do herny, kde si odpočineme. Kdo si bude chtít „pospinkat“, může a kdo ne, s tím budeme společně tvořit papírové a dřevěné modely. Zároveň si budeme číst knížku, aby se nám hezky odpočívalo. Budeme mít čtení na pokračování, ať se máme na co každý den těšit. Odpoledne nám vyplní svačina a hry na venkovním hřišti. Návrat autobusem.

2.DEN
Až se všichni ráno sejdeme, pojedeme autobusem do Maxova, kde se půjdeme podívat na tažné pejsky, kde si i něco o nich dozvíme. Cestou na Slovanku, kam půjdeme na oběd, si zahrajeme různé hry a soutěže. Po obědě a odpočinku se nasvačíme a půjdeme se projít po naučné stezce po Hraběticích, kde budeme hledat správné odpovědi a získávat razítka. Kdo všechno uhádneme, každý dostane malou odměnu. Zpět do Jablonce se zase svezeme autobusem.

3. DEN
Ráno až opět budeme všichni pohromadě, necháme se zavést autobusem do Maxova, odkud půjdeme pěšky na Slovanku.
Cestou si zasoutěžíme, povíme si něco o přírodě a využijeme lesní bohatství a něco hezkého si společně vyrobíme s posbíraných klacíků, šišek, kamínků. Po obědě, odpočinku a svačince si vyzkoušíme jízdu na koloběžkách, a když zbyde čas tak si ještě zasportujeme. Potom se zase vrátíme autobusem do Jablonce.

4. DEN 
Ráno se necháme vyvést až na Hrabětice. Tam už na nás budou čekat členové horské služby, kteří nám ukáží a povědí něco zajímavého o jejich práci, o tom, jak se máme na horách správně chovat a něco i k první pomoci, děti si odzkouší vzájemně pomoc při drobných úrazech. Po obědě a odpočinku si místo svačinky opečeme buřtíky a do Jablonce se vrátíme o něco později.

5. DEN
Vyvezeme se autobusem do Bedřichova, odkud se projdeme na Královku, a tam už na nás budou čekat koloběžky na kterých se svezeme na naší základnu na Severáku. Po obědě, odpočinku a svačince, si celý týden zakončíme soutěžemi a odneseme si i nějaké ceny.  Návrat do Jablonce opět autobusem.

Jednotlivé body programu mohou být změněny dle aktuálního počasí.

Důležité Informace:
Pro děti je na každý den zajištěn pitný režim. Každý den budeme mít teplý oběd a dále pak budou pro děti připravené dvě svačiny - sušenky a ovoce. Děti sebou musí mít své vlastní lahvičky, do kterých jim budeme pití dolévat.

Pokud je Vaše dítě na nějaké potraviny alergické, popřípadě má jakékoli jiné potíže spojené se stravováním, prosím, informujte nás o tom, abychom mohli pro dítě připravit jinou svačinu, či oběd.

Storno podmínky:
V případě neúčasti dítěte na celém turnusu pro nemoc /potvrzenou lékařem/ bude vrácena celá částka bez 150,-Kč storno poplatku. V případě onemocnění v průběhu turnusu bude výše vratky řešena dle reálné docházky a uskutečněného programu v dané dny.

V případě storna účasti dítěte méně než 14 dní před začátkem zvoleného turnusu vracíme 30% z ceny.

Co sebou: 
Každý den prosíme zabalit do baťůžku pláštěnku, lahev na pití, kapesníčky a náhradní ponožky.