Skiaréna Jizerky Skiaréna Jizerky ZIMA LÉTO
ROZHLEDNA TANVALDSKÝ ŠPIČÁK LETNÍ PROVOZ LANOVÉ DRÁHY CROSS GOLF SEVERÁK ORIENTAČNÍ STEZKA

Jizeráček 2016

PŘIHLAŠUJTE SE ZDE.

Připravili jsme pro děti z Jablonecka příměstský tábor zaměřený na aktivní trávení prázdninového času. Tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 13 let.

Pro děti máme přichystaný atraktivní program, se zaměřením na pohybové aktivity a sport. V průběhu týdne si děti vyzkouší nejen jablonecká sportoviště /lezecká aréna Makak či sportovní areál na Střelnici/, ale vyrazí i za výlety po okolí. Navštíví Bobovou dráhu v Janově, vyzkouší si koloběžky a Cross-golf na Severáku, vyjedou lanovkou na rozhlednu na Tanvaldském Špičáku.

Tábor bude probíhat každý den od 7:30 do 16:30 a budeme se scházet v budově TJ Bižuterie v Pražské ulici 4200/20 v Jablonci nad Nisou, kde budeme mít zázemí v prostoru tělocvičny KABU.

Letos jsme rozdělili turnusy dle věku dětí, abychom mohli program upravit přesně pro potřeby menší a větších dětí.

Cena: 1.950,- Kč / osoba - plná

           1.750,- Kč / osoba - zvýhodněná

Zvýhodněná cena platí při platbě do 27. 5. 2016, pro účastníky z minulých let, zimního lyžařského tábora Severák 2016, účastníky Víkendové lyžařské školičky 2016, či přihlášení 2 a více sourozenců.

Cena obsahuje: veškeré vstupy na atrakce či jízdné, stravování /obědy + svačinky/ a pojištění. Kapacita jednoho turnusu tábora je 30 dětí. Jednotlivé turnusy se uskuteční pouze při minimálním počtu 10 dětí.

Můžete uplatnit slevu 500,- Kč / osoba poskytovanou Městem Jablonec pro předškolní děti a žáky 1. tříd ZŠ. 

Termíny:

I. turnus – 11. – 15.7. pro děti ve věku 5 - 7 let
II. turnus – 18. - 22.7., 7 - 9 let
III. turnus – 25. - 29.7.,  7 - 9 let
IV. turnus -1. - 5.8., 9 - 13 let

Informace a přihlášky:
ON-LINE přihláška zde.

483 710 999 sekretariát SKI Bižu s.r.o info@skibizu.cz

Přihláška se stává platnou uhrazením kurzovného. Kurzovné je možné uhradit převodem na účet číslo 35-6959110207/0100, jako variabilní symbol použijte datum narození dítěte a do poznámky uveďte jeho jméno, nebo hotově na sekretariátu SKI Bižu, s.r.o. v Pražské ulici 4200/20 v Jablonci nad Nisou.

PROGRAM:

1.DEN – Muzeum energie, procházka ke zřícenině hradu Návarov
V pondělí pojedeme vlakem do Velkých Hamrů, kde navštívíme Muzeum energie. Po obědě se projdeme stezkou k zřícenině hradu Návarov a vlakem zase zpět do Jablonce. Plánovaný návrat 16:45 (dle ČD – jízdní řád).

2. DEN – Severák
Výlet na rozhlednu Slovanku, po obědě aktivity na Severáku. Vyzkoušíme cross golf a jiné hry. Večer uděláme táborák a opečeme si buřty. K dispozici máme celou budovu Ski Bižu – lyžařskou školu s hernou na Severáku s nově vybudovaným spaním pro kluky i holky.

3. DEN – Severák
Snídaně v trávě (nebo v herně) Projížďka na koloběžkách na Josefodolskou přehradu. Po obědě procházka do Janova nad Nisou na Bobovou dráhu, cestou návštěva Mini Zoo v Hraběticích. Kde nás bude čekat velbloud Bak a další zvířátka.

4. DEN – Tanvaldský Špičák
Výlet vlakem na Tanvaldský Špičák, jízda lanovkou k rozhledně a skalní vyhlídce. Procházka s lesníkem, poznání lesa všemi vjemy. Oběd cestou ze Špičáku. Zastávka na prohlídku služebny Horské služby.

5. DEN – Jablonec n./N.
Návštěva Lezecké arény Makak - vyzkoušení lezení na umělé stěně lehčí i těžší varianty. Pěší přesun na atletický stadion Střelnice, kde bude připravený oběd. Malá atletická olympiáda a vyhlášení výsledků celotáborové soutěže.

 

PROGRAM: malé děti ( 5-7 let)

1. DEN – Severák
Pojedeme autobusem do Janova n/N, kde navštívíme lanové centrum na Semerinku. Poté se přesuneme do zázemí u ski areálu Severák – Hrabětice. Odpočineme si v herně. Po obědě si zahrajeme sportovní hry. Autobusem se vrátíme do Jablonce nad Nisou.

2. DEN – Severák
Výlet na rozhlednu Slovanku. Po obědě hledání pokladu. Cestou do Janova n/N navštívíme Mini Zoo v Hraběticích.

3. DEN - Tanvaldský Špičák
Pojedeme vlakem do Albrechtic v J/h. Navštívíme dílničky v Detoe. Po obědě vyjedeme lanovkou k rozhledně a skalní vyhlídce. Sejdeme lesem na vlakovou zastávku. Návratem vlakem do Jablonce n/N.

4. DEN – Bedřichov
Autobusem na Bedřichov. Navštívíme Horskou službu – prohlídka techniky a informace o horách. Následovat budou sportovní hry na hřišti. Po obědě odpočinek ve školičce na Malinovce. Hry na Malinovce. Busem návrat do Jablonce n/N.

5. DEN – Jablonec n./N.
Hřiště Srnčí Důl. Následně pěší přesun na atletický stadion Střelnice, kde bude připravený oběd. Malá atletická olympiáda a vyhlášení výsledků celotáborové soutěže.

Jednotlivé body programu mohou být změněny dle aktuálního počasí.

Důležité Informace:
Pro děti je na každý den zajištěn pitný režim. Každý den budeme mít teplý oběd a dále pak budou pro děti připravené dvě svačiny - sušenky a ovoce. Děti sebou musí mít své vlastní lahvičky, do kterých jim budeme pití dolévat.

Pokud je Vaše dítě na nějaké potraviny alergické, popřípadě má jakékoli jiné potíže spojené se stravováním, prosím, informujte nás o tom, abychom mohli pro dítě připravit jinou svačinu, či oběd.

Storno podmínky:
V případě neúčasti dítěte na celém turnusu pro nemoc /potvrzenou lékařem/ bude vrácena celá částka bez 150,-Kč storno poplatku. V případě onemocnění v průběhu turnusu bude výše vratky řešena dle reálné docházky a uskutečněného programu v dané dny.

V případě storna účasti dítěte méně než 14 dní před začátkem zvoleného turnusu vracíme 30% z ceny.

Co sebou: 
Každý den prosíme zabalit do baťůžku pláštěnku, lahev na pití, kapesníčky a náhradní ponožky.

DOKUMENTY